CO VÁM NABÍZÍM

Pokud dovolíte, budu Vám ve složitých životních situacích či na křižovatkách Vaší jedinečné životní cesty průvodcem a ukazatelem směru. Věřte, že tak činím  nesmírně ráda.

Při své práci se zaměřuji především na EFEKTIVNÍ (I AKUTNÍ) POMOC VŠEM, KTEŘÍ SE DOSTALI DO TÍŽIVÉ ŽIVOTNÍ SITUACE – ať už jde o zdraví, vztahy, nezdary a neúspěchy v práci – kariéře, projevy nenávisti, ztráty jakéhokoliv druhu, smrt blízkých. NEBO TRPÍ NEDOSTATEM – peněz, lásky, pochopení, uznání a porozumění, spánku či objetí. NĚKDY JE TÍŽÍ slib z dávné minulosti, rodová zátěž či kletba. NĚKTEŘÍ ZASE POTŘEBUJÍ OBJEVIT své talenty, NAJÍT uplatnění, seberealizaci. JINÍ CHTĚJÍ NALÉZT smysl života, hluboce POCHOPIT význam pojmů jako je: karma, univerzum – Bůh, vesmírné zákony, pátá dimenze.  

Trpělivě povedu všechny, kteří jsou ochotni nechat si poradit a chtějí udělat patřičné kroky ke změně. Hodlají na sobě pracovat, touží opravit chyby a zažít tak pokrok ve svém životě. Neustrnuli a chtějí být lepší – VÝKONNĚJŠÍ, spolehlivější, kreativnější, nebojím se zde napsat i KRÁSNĚJŠÍ, protože zbavením se břemen a bloků, které jsme na sebe naložili v dětství či v minulých životech, může každý jen získat.

S použitím mnoha způsobů a technik se snažím najít příčiny nemocí, odkrýt vzniklé bloky a vyčistit vše, co nás omezuje a nedovolí cítit lásku k sobě, rozvinout svou identitu. OSVOBOZENÍM se od negativních vzorců a programů člověk objeví své PRAVÉ JÁ, odhalí svůj jedinečný POTENCIÁL.

Každý člověk je originál a s každým se pochopitelně domluvím na INDIVIDUÁLNÍM POSTUPU.                                         Vždy maximálně respektuji možnosti daného klienta a maximálně se mu snažím vyjít vstříc, aby mělo léčení maximální POZITIVNÍ efekt.                                                                                                                                               Diskrétnost je naprostá samozřejmost.

Vyplňte formulář, pošlete email, zavolejte.


čeština cz Deutsch de